Home

Furgona ne shitje ne fier

FURGON - TREGU I MAKINAVE - Njoftime Fala

Furgona - Makina e Motorra - NumerNje

-fugona ne shitje. Fugona ne shitje dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ku mund te gjeni fugona ne shitje te perdorur fugona ne shitje fugona ne shitje ne gjermani fugona ne shitje pa letra te vjeter fugona malli ne shitje fugona ne shitje ne tirane per pasagjere fugona sprinter ne shitje durres fugona ne shitje tiran sprinter fugona mallrash ne shitje kosov mercedez benz 207 fugona. Shes blej furgona dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ku mund te gjeni shes blej furgona shes blej furgona iveko ne vlore shes blej furgona sprinter. Rregullat - Lista e Cmimeve - Rreth nesh - Publiko Njoftim. Kategorite. Makina ne shitje (2248) Pjese kembimi per makina (811) Bicikleta (629) Makina me Euro Fier Audi A3 1.6. MirLir.com: Patundshmeri në shitje në Fier - Kerkoni ose postoni tani Patundshmeri në Fier ! Shpallje falas ne MirLir.com - Falas. Mire. Lire MirLir.com: Apartment / Banesa në shitje në Fier - Kerkoni ose postoni tani Apartment / Banesa në Fier ! Shpallje falas ne MirLir.com - Falas. Mire. Lire Oferta per fugon ne Shitje. MerrJep.al ju ofron një përzgjedhje të madhe të automjeteve të udhëtimit - fugon. Shikoni njoftimet për fugon apo makina tjera udhëtimi nga markat dhe modelet e ndryshme si Mercedes Sprinter, Volvo, Iveco, Setra, Renault Mascot, Fugon Ford, Eurocity, Sprinter 518, Sprinter 616, Sprinter 312, Setra 315, Setra.

SHITET APARTAMENT 2+1 I MOBILUAR NE LAGJEN \APOLLONIA\, FIER. Në qender të qytetit të Fierit, vjen për shitje një apartament 2+1 plotësishtë i mobiluar! Kati. Fier Sot, 10:16. 60,000.00 € Makina ngarkuese, tërheqëse, ndërtimi të reja dhe të përdorura në shitje. Gjeni rimorkio, karrotrec, Kontejner, Vinç, Pompa Hidraulike, si dhe pjese këmbimi per kamion të markave të ndryshme si Iveco Cursor, Iveco Turbostar, Iveco Eurostar, Mercedes Atego, Daf dhe shumë të tjera.. Bleni dhe shisni makina të ndryshme ngarkuese, tërheqëse apo ndërtimi MirLir.com: Truall / Toke në shitje në Fier - Kerkoni ose postoni tani Truall / Toke në Fier ! Shpallje falas ne MirLir.com - Falas. Mire. Lire

Une Kerkoj | Faqja Kryesore Njoftime | Makina | Auto

Furgona pasagjeresh dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ku mund te gjeni furgona pasagjeresh furgona pasagjeresh pa letra ne shitje

Shitet apartament 3+1 Rruga Mujo Ulqinaku Fier. 45 000 EUR. Numri i dhomave: 3. Sipërfaqe: 100. Dje 20:41 Platforma me e avancuar per shitblerje online | Shpallje falas per vetura, patundshmeri, telefona celulare, shtepi, banesa ne shitje ne Kosove, Shqiperi dhe Diaspor

Autobus / Furgone në shitje Shqipëri MirLir

 1. MirLir.com: Kamionë në shitje në Kosovë dhe Shqipëri - Kerkoni ose postoni tani Kamionë në Kosovë dhe Shqipëri ! Shpallje falas ne MirLir.com - Falas. Mire. Lire
 2. Fier | Vendbanime | Shtëpi. Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Shtëpi ,ose vendndodhje Fier ,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka.
 3. Furgona ne shitje 8 1 dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ku mund te gjeni furgona ne shitje 8
 4. Njoftimet per Mercedes-Benz në Shitje me çmimet më të arsyeshme. Shiko Mercedes-Benz ne shitje apo modele tjera si, Mercedes-Benz C Class, A Class, B Class, C 200, C 300, ML, AMG, CLS, ML 350, C 240, E 220, 2 230, E 200, S 250, S 260, me çmimet më të volitshme.Ofertat per Mercedes-Benz ne shitje në Gjithë Shqipërinë. Filtro njoftimet dhe gjej ate qe te pershtatet shpejt dhe leht
 5. Menyra me e re per te gjetur makinen qe kerkoni! Njoftime per makina, makina ne shitje. Benz, audi, volksvagen, bmw, ford zgjidhni mes tyre makinen tua
 6. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe furgona me qera,kategori Turizëm dhe Evente,ose vendndodhje Fier,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme
 7. -makina ne shitje. Makina ne shitje dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ku mund te gjeni makina te perdorura ne shitje ne shqiperi tregu i makinave durres tregu i makinave te perdorura ne shqiperi merrjep al shitblerjemakinash makina shume te lira shes blej makina makina ne shitje automjete mer jep al makina ne shitje sot njoftime falas makina makina ne shitje ne shqiperi golf 4.

Agjensi Imobiliare Fier, Fier. 598 likes · 5 talking about this. Shitje, Blerje , Qera, Apartamente, Toka, Dyqane etj.. Fier, Fier, Shqipëri - Shqipëria. Fieri is a city in southwest Albania, in the district and county of the same name. It is located at40°43′N 19°33′E, and has a population of 82,297 . Fier is 8 km (5 mi) from the ruins of the ancient city of Apollonia. The history of Fier is bound up with that of the oil, gas and bitumen deposits nearby Shtëpi në shitje: Qarku Fier. Kalo në: Qirat. Ruaj kërkimin. Njoftohu me email. 237 listime. Mesatarisht 945,75 €/m². Rënditja Automatike Data e Modifikimit €/m² në Ngritje €/m² në Zbritje Çmimi në Ngritje Çmimi në Zbritje Sipërfaqja në Ngritje Sipërfaqja në Zbritje. Rënditja. NDERTIM I RI Raiffeisen Bank Shqipëri është nje nga bankat më te mëdha në vend e cila ofron nje game te gjere produktesh dhe sherbimesh per klientet e saj si, kredi, llogari rrjedhese, depozita, karta krediti, investimet , kredi per shtepi, kursime si edhe mundesin e kembimit valutor. Bank disponon rrjetin më të gjërë të degëve prej 79 degësh

MirLir.com: Shtepi / Vila në shitje në Fier - Kerkoni ose postoni tani Shtepi / Vila në Fier ! Shpallje falas ne MirLir.com - Falas. Mire. Lire MAKINA TË SAPOARDHURA. All Audi BMW Chevrolet Ford Toyota Mercedez Benz Volkswagen Hyndai Volvo Fiat Peugeot Suzuki Mitsubishi Infinity. 34.000 €. Audi Q5 2.0 Nafte Viti 2018. 2018 100.000 auto. 4.500 € Kompania Dauti Komerc shpk, Durres Kerkon Agjent Shitje ne terren per zonen e jugut. Puna konsiston ne: Marjen e porosive neper klientet egzistues Hapje klientesh te rinj Kerkohet: Te jete i komunikueshem, Eksperienca e ngjashme perbene avantazh. Te kete patent te tipit B. Duhet te jete me vendbanim ne Fier Aplikimi: E rëndësishme: Referoni NEPUNE.com [ Agjent Shitje - Fier Tagged as: pune ne Fier. Ndaj ne rrjetet sociale. Përmbledhëse e Punës. Data e postimit 28/12/2020. Data e fundit 07/03/2021. Aplikimet jane mbyllur 04/01/2021. Qyteti Fier, Albania. Punë të ngjashme. Agjent Shitje - Tiranë. PronaOkazion.Com eshte portal me njoftime dhe oferta online ku do te gjeni shtepi me qera ne tirane te lira shes blej makina dyqane dhe lokale me qera makina te perdorura ne shitje ne gjermani tregu i makinave ne shitje

Vetura ne shitje Volkswagen Golf VII. 16,000 EUR (Çmimi) Benzin. Automa. 2014. 2000 cm³. E doganuar. E regjistruar. Gjilan 55 min më parë Gjeni studio në shitje në Fier - qyteti në Indomio.al, vendi ideal për kërkim të avancuar pronash në Shqipëri. Harta dinamike dhe precize. Gjeni pronën ideale në Fier - qyteti Shitje 18 € SHITET TOKE NE PATOS -FIER ID: 3998 | Shitet toke ne aksin Fier - Patos. Toka eshte e favorshme per ndertim dhe biznese te ndryshme pasi vete vendndodhja e saj ne nje zone prane perpunimit te naftes ,reres bituminoze e shume bizneseve te tjera e bejne kte toke te vecant dhe me avanatazh. Viti i Ndërtimit: 190

For perfomance reasons we use Cloudflare as a CDN network. This saves a cookie __cfduid to apply security settings on a per-client basis. This cookie is strictly necessary for Cloudflare's security features and cannot be turned off Vetura ne shitje BMW X1. 11,900 EUR (Çmimi është i negociueshëm) Naftë. Automa. 2010. 2000 cm³. E doganuar. E regjistruar. Pejë 3/21/2021 Përshkrimi. Fier shtepi ne shitje me cmim okazion! Ka një sipërfaqe prej 98 m², ndodhet në katin e dytë të një godine dy katëshe dhe është tërësisht i mobiluar. Apartamenti ka dy dhoma gjumi, një tualet me parabanjo, dy ballkone dhe një sallon me kuzhinë gatimi open-space. Gjithashtu para ndërtesës ndodhet një oborr i. shitet shtepi private 2+1 ne fier.shtepia ndodhet buze rruges kryesore ne rrugen e semanit - 2 km larg fierit. shtepia ka 1200 m2 toke. siperfaqja e shtepise : 100 m2.hyrja 2+1 permban : 2 dhoma gjumi 1 sallon dhe korridor .. 2 Korrik 2021, Fier. Benzinë 160000 km Automatike Gri . BMW 320i Benzin-Motorr ideal per impjant gazi me 4 Pistona-Viti prodhimit 2007-Pa perdorur fare ne Shqiperi-Me dogane te paguar-162.000 km origjinale-2-Celesa-Sensor parkimi-Fenerat Bi Xenon-Gjendje perfekte-Cmimi

Shitet vile 2-kateshe me hipotek ne Fier. pin. Apartament 1+1+balkon (shikon stadiumin),fier,kati 10 - Shtepi ne. Apartament 1+1+Balkon (shikon stadiumin),Fier,Kati 10. pin. Shitet në Lushnjë. Shtepi 25 000 euro Fier i Ri Lushnje. pin. Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi - Prona Magazine Ne Shitje - Fier Magazine me siperfaqe ndertimi 4350 m2, prej te cilave 3900 m2 jane kapanon dhe 800 m2 jane ambjente per zyra. Prona eshte e vendosur ne nje siperfaqe trualli prej 9500 m2. Objekti eshte nje ndertim me strukture beton arme, ndricim natyral Fier, ne qender, shitet Apartament 2+1, siperfaqja 100m2 ne Hipotek, kati 5 pa ashensor, ndertim i vitit 2002. Apartamenti organizohet nga soxhorno, 2 dhoma gjumi, tualet, ballkon. Shitet si ne foto .Orientim me Diell. Shitet 43 000 Euro ( i diskutueshem BLERJE & SHITJE MAKINASH NE DURRES - SHQIPERI ' AUTO MAIL '. AUTO MAIL +355693994619 BLERJE & SHITJE MAKINASH NE DURRES - SHQIPERI. Ofrojme per klientet tane makina te reja dhe te perdorura, jo vetem me cmime konkuruese ne treg, por edhe automjete cilesore. Ne ofrojme makina te markave dhe viteve te ndryshme

Fiat , 2. Ford , 2. Mercedes-Benz , 4. VW Volkswagen , 10. Makina udhëtimi të reja dhe të përdorura në shitje në Kosovë. Blej autobus, minibus, autobartje, kombi, kamion, rimorkio, autobus minibus dhe lloje tjera të makinave për udhëtim në MerrJep.com. Gjej ofertën ideale në mesin e 3.515 shpalljeve për makina udhëtimi. Dje 21:46 Biznes në shitje Qarku Fier, Fier - qyteti Sipërfaqja 27 m² Çmimi për m² Na besoni pronën tuaj dhe ne do t'ju ndihmojmë ta shisni ose ta lëshoni me qira. Kërkesë për Promovim. Kërkesë Prone. Nuk e gjetët atë që ju duhet? Plotësoni kërkesën për pronë dhe do ta gjejmë ne për ju Reklama: Autoshkolla 'Edison' Bënë Zbritje 5000 Lek Nga 38.000 Lek behet 33.000Lek Telefono tani 069344422 706 2018-09-14 13:48:26 - Dyqane dhe Lokale ne Shitje - Skrapar Ofroj kredi e financimi garantuar 100% pa asnjë problem nga 01 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2% Apartamente, Shtëpi, Zyrat Per Shitje, Per Qira Shëngjin Zbuloni Apartamente, Tokë, Vila, Zyra me Qera, dhe shumë lloje të tjera të pronash që i përshtaten nevojave tuaja! Kreu Pronat SHITET APARTAMENT 1+1 ME PAMJE NGA DETI NE SHENGJIN ! Kune , Shengjin Shëngjin, Albania 52,800 € 1 Dhomat 1 Tualetet 59 m 2 Sipërfaqja.

Vetura në shitje Fier MirLir

270000 EUR Restorant Në Shitje in Fier,Shqipëria. Kerko per prona ne Shqipëria dhe lidhu me nje nga konsulentet tane per me shume informacion. Restorant - Në Shitje - Fier, Shqipëri - 530181052-137 , Property Listin Arta Imobiliare | Prona në Shitje & Qira në Shqipëri! Fier, Vlorë, Sarandë, Durrës, Tiranë! 00355676004400 info@artaimobiliare.co Kerko nje prone duke klikuar ne nje nga tipologjite! Prona ne te gjithe Shqiperine! Apartment. 10 Properties. Njesi komerciale. 23 Properties. Njesi Sherbimi. 42 Properties. Pyll

 1. Vile Ne Shitje - Fier Vila eshte ndertim i ri, ndertuar me standart te larte ndertimi, eshte e pajisur me sistem ngrohje qendrore me kaldaje me nafte, ka kondicionere ne cdo ambjent, kabine elektrike tre fazore, parkim per kater automjete ne garazh, pishine, oborr te rrethuar mbjellur me peme e lule dekorative
 2. Korce,Shitet Vila 3-Kateshe ! 4 2 240 m 2. Prona eshte ne gjendje shume te mire, dhe e pajisur me te gjitha dokumentat Prona eshte ne gjendje shume te mire, dhe e pajisur me te gjitha dokumentat e nevojshem. Kati i pare dhe 300,000 €
 3. Shitet magazine + truall ne rrugen Fier-Patos Magazina dhe trualli ndodhen ne zonen e quajtur Fier portez gjate rruges Fier-Patos Magazina ndodhet ne nje truall prej 5400 m2 dhe siperfaqja e magazines eshte 790 m2 Ambjentet e magazines jane te larta 6.54 m te larta dhe disponojne vinc ure per transport te brendshem ne te [
 4. Shitet jepet me qira super prone 1300000 Fier. 1200 m 2; 0692883398; 26 Prill, 2021; Shitet / jepet me qira super prone per investim Sipërfaqe totale 1200m2 toke truall Bar Restorant (150 persona) Pub Hotel (8 dhoma) Oborr 500m2 Parking per 30 makina Projekti i gatshem per dy kate te tjera hotel Ndodhet ne Divjake Qira 1200€ Shitje 1.300.000€ i diskutueshem Amarildo Sterkaj +355692883398.
 5. PANELE DIELLORE ECLIPSE - SUPER OKAZION! Panele diellore (fotovoltaik) të rinj direkt nga fabrika + aksesorët (bateritë). Panelet 280 Watt - 130€/copa. Panelet 300 Watt - 140€/copa. Panelet 350 Watt - 150€/copa. Botuar më 19/05/2021
 6. Shitet hotel + restorant 2-katësh në pjesën lindore të unazës në Fier, lgj: Sheq i madh. Ka një sipërfaqe totale trualli prej: 211 m² dhe ndërtimi: 137.2 m² për kat. Kati i parë është Bar + Restorant, i mobiluar totalisht dhe arreduar me arkitekt
 7. Apartament 3+1 Korce ne shitje; Garsionere Korce; Shtepi Private Korce ne shitje; Toke Korce ne shitje; Objekte/Dyqane Korce ne shitje; Qira. Korce. Apartament 1+1 Korce me qera; Fier Erseke Vlore. Na Kontaktoni. Rr. Elabasanit +355697329294. gerhardkreka@hotmail.com. gerhard.kreka53. Rrjete Sociale. Albanian

Agjensi Imobiliare Berat | Prona në Shitje & Qira në Shqipëri! Berat, Fier, Lushnje! 00355697692490 imobiliareberat@gmail.co Apartament 2+1 per shitje ne qender te Elbasanit , (ELS-1117-1a) Në Shitje ELS-1117-1a 60.000 €. Apartament per shitje ne Elbasan prane shkolles Onufri. I pozicionuar ne katin e 4 te nje pallati te ri

Prime Real Estate | Prona në Shitje & Qira në Shqipëri! Tiranë, Durrës, Vlorë, Korcë, Shkodër! 00355672062729 info@imobiliareprime.co 828 2018-01-09 15:49:59 - Dyqane dhe Lokale ne Shitje - Fier SUPER OKAZION SHITET DYQAN ME CERTIFIKATE PRONESIE Me siperfaqe totale 114m², kati perdhe. Dyqani ndodhet ne rrugen Apollonia, Fier Apartament 2+1 per shitje prane zones se plazhit ne Golem (GLS-1118-1L) Në Shitje GLS-1118-1L) 75.000 €. Apartament 2+1 per shitje prane kompleksit Mak Albania ne Golem. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati 3-katesh ne fshatin turistik Qetesia Furgona dhe Kamiona pune ne shitje, Benz, Golf, Ford - Albania Gate: pin. Shitet Mercedes Benz Sprinter Posted on March 8, 2017 / 200: pin. IFA Truck - YouTube: pin. 1922 > Mercedes-Benz > Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës kamion 19 / 22: pin. Rezultati kerkimit Kamiona Furgona Në Shitje €120,000. 4 dhoma. 2 banjo. 250 m². *- TOKA NDODHET NE RRASHBULL, PLEPA *- TOKA KA 250 M2 TRUALL DHE 111 M2 NDERTIM KARABINA. *- PROJEKTI ESHTE PER 2 KATE *- NDERTESA ESHTE GATI PER TE ZBATUAR PROJEKTIN

Kamjocina Ne Shitje. 1) Poems That Ford Transit 2.5 Diesel B5 T300 TREND , Viti Prodhimit Fundi 2010 , dal ne qarkullim. . Makina në shitje, makina me qera, makina të përdorura e të reja, furgon, . 100oferta.com - Njoftime Shitje Blerje Makina Shtepi Pune, telefona, mobilje,. I mobiluar ne menyre moderne per tiu mundesuar nje jetese sa me komode.Njoftime, Makina, Furgona, Kamioncina. TRUALL OSE TOKE NE SHITJE ; Shitet Tokë në Fier, RRETH-LIBOFSHE , FIER, Çmimi - 40,000EUR Total; Kthehu Ne Faqe Te Pare. Shitet Tokë në Fier, RRETH-LIBOFSHE , FIER, Çmimi - 40,000EUR Total Individuale 1 year ago - IMOBILIARE - Fier - 368 views . Euro €40,000 . Pershkrimi Shto te të preferuarat. €2,199. 2014' Piaggio Beverly. I skaduar 29 Dhjetor 2017, Kavajë. Shitet piaggio beverly 125CCmund te perdoret me patenten B normale te automjeteve sepse eshte 124cc ne libreze ndriçimi led hapje e sendiles me buton etj . Shto te të preferuarat. €1,100. 2003' Piaggio GTS 250 Automjetet. Zbuloni automjetet e reja Citroën të disponueshme Shqipëri, nga sedan furgona. Individët ose kompanitë që dëshirojnë të blejnë një automjet të ri do të gjejnë informacion të detajuar, së bashku me çmimet dhe fotografitë e modelit të dëshiruar

TRS-0474-2057 Shitet toke are ne plazhin e Darezezes ne Fier . - Fier Toke ne shitje 25 Euro /m2 - Toka. 1000 Shto ne liste Printo. Shitet toke are ne plazhin e Darezezes ne Fier . Eshte brezi I pare i vijes bregdetare , nje mundesi shume e mire investimi duke qene se zona eshte ne zhvillim e siper .Rruga eshte e shtruar Apartament në shitje në Fier - qyteti, Qarku Fier. 00355676004400 info@artaimobiliare.com Apartament në shitje - Apartament 2+1 ne Shitje Qarku Fier, Fier - qyteti. € 43.500 ARTA Imobiliare. Dërgo Rruga Skënderbeu 31, Fier 9305.

Dy persona kane rene ne pranga per vepra te ndryshme penale. Bien në prangat e policisë 2 shtetas, një për veprat penale Shfrytëzim prostitucioni dhe Trafikimi i personave të rritur dhe një tjetër për Prodhimi dhe shitja e lëndëve narkotike. Specialistët për Hetimin e Narkotikëve dhe Trafiqeve të Paligjshme në DVP Fier arrestuan në flagrancë [ Apartament 2+1, Ali Demi. € 103.000. Shitet apartament 2+1 tek Ali Demi. Kati 1 banim i 3-ti teknik. Sipërfaqja e apartamentit 105.7 m2 nga te cilat [me shume] ImmoAlbania. details. I ri ne treg. Ne Shitje Kishte përshtatur lokalin për lojëra fati dhe shitje droge, arrestohet 47-vjeçari në Fier Policia ka vënë në pranga një 47-vjeçar në Fier pasi kishte përshtatur lokalin për shpërndarje të lëndëve narkotike dhe për organizimin e lojërave të palejuara, vihet në pranga pronari i lokalit

FUGONA NE SHITJE - TREGU I MAKINAVE - Njoftime Fala

APARTAMENT NE SHITJE 1+1 Në Shitje €550M2. 1 dhoma; 1 banjo; 68.9 m. Agjensia Extra Estate | Prona në Shitje & Qira në Shqipëri & Itali! Tiranë, Durrës, Vlorë, Korcë, Shkodër! 0355692883398 amarildosterkaj4@gmail.co

Veturaneshitje.com - Vendi me i mire per shpalljen e veturave te vjetra dhe te reja ne Kosove. Veturaneshitje.com - Vendi me i mire per shpalljen e veturave te vjetra dhe te reja ne Kosove. Vetura në shitje në Fier Rendit sipas Më të fundit Më të lirat Më të shtrenjta Gjeni apartamente në shitje në Fier - qyteti në Indomio.al, vendi ideal për kërkim të avancuar pronash në Shqipëri. Harta dinamike dhe precize. Gjeni pronën ideale në Fier - qyteti Shitet toke ne Fier, ne zonen industriale Sheq i Vogel me siperfaqe 3952 m2. Toka eshte e aksesueshme ne rrugen nacionale, çka e ben te pershtatshme per ngritjen dhe zhvillimin e aktiviteteve te ndryshme te biznesit, por edhe per banim. Disponon Certifikate Pronesie. Per me shume informacion na kontaktoni Shitet.net ofron sherbime reklamimi per shitje ose dhenie me qera te pasurive te patundshme, e te tjera.. Ky sherbim eshte falas, por, ne rezervojme te drejten te refuzojme reklamime fallco ose abuzive. Permbajtja e reklames eshte pergjegjesi e reklamuesit dhe skadon 3 muaj pas modifikimit te fundit 52000 EUR Apartament Në Shitje in Fier,Shqipëria. Kerko per prona ne Shqipëria dhe lidhu me nje nga konsulentet tane per me shume informacion. Apartament - Në Shitje - Fier, Shqipëri - 530301002-6 , Property Listin

Shes Blej Furgona - Tregu I Makinav

Agjensi Imobiliare Real Estate Tirane Tirana - Albania Prestige Agency - Albania Real Estate Sale, Searches related to property for sale and property for rent in Albania, Flats for sale in Albania, property prices in Albania, more properties in Albania, houses rent Albania, buying a house in Albania, Property in Albania, land for sale Albania, Houses for sale, Villas for sale Gjeni shtëpi në shitje në Sheq I Vogël në Indomio.al, vendi ideal për kërkim të avancuar pronash në Shqipëri. Harta dinamike dhe precize. Gjeni pronën ideale në Sheq I Vogël Okazion! Ne Vlore prane Institutit te Sigurimeve Shoqerore ofrohet ne shitje nje vile 4 kate me garazhd/magazine dhe papafingo. Siperfaqja ne total e ndertimit eshte 824 m 2.Vila ka nje bahçe prej 360 m 2 e rrethuar me peme te ndryshme si manderina, portokalli, rrush, kumbulla etj.. Rruga Kastriot Muco - Fier, Shqipëri L:15-Tetori - Qender - Fier, Shqipëri 29 Nentori - Fier, Shqipër Gjeni pronë tjetër rezidenciale në shitje në Fier - qyteti në Indomio.al, vendi ideal për kërkim të avancuar pronash në Shqipëri. Harta dinamike dhe precize. Gjeni pronën ideale në Fier - qyteti

Shtepite e bukura te Kosoves - Shtepia e Rexhe RamesApartamenti (Okazion ne Fier) | Fier

Shiko detajet e plota te prones ne 117 m2 Apartament Në Shitje in Fier,Shqipëria. Kerko ne databazen tone per Apartament te ngjashme dhe lidhu me nje konsulent RE/MAX sot. Apartament - Në Shitje - Fier, Shqipëri - 530301001-193 , Property Listin Automjetet. Zbuloni automjetet e reja Citroën të disponueshme në Shqipëri, nga sedan në furgona. Individët ose kompanitë që dëshirojnë të blejnë një automjet të ri do të gjejnë informacion të detajuar, së bashku me çmimet dhe fotografitë e modelit të dëshiruar

Patundshmeri në shitje Fier MirLir

Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi Fier, Shitet apartament 2+1 qytetin e Fierit. I paisur me çertifikatë pronësie. 069667973 Fier makina supermarket. shitjet auto në Fier mund të jetë e lehtë dhe të shpejtë - mënyra më e mirë për të shitur dhe për të blerë auto makinë në Fier është lista makina jonë, ku çdo blerës auto në Fier ka qasje. Çdo Përfaqësitë makinë ose tregtari në Fier nuk mund të ofrojë kaq shumë makina si motors.al. makinat tona të përdorura reklama falas dhe carlist në. Mercedes-Benz , 4. VW Volkswagen , 10. Makina udhëtimi të reja dhe të përdorura në shitje në Kosovë. Blej autobus, minibus, autobartje, kombi, kamion, rimorkio, autobus minibus dhe lloje tjera të makinave për udhëtim në MerrJep.com. Gjej ofertën ideale në mesin e 3.515 shpalljeve për makina udhëtimi. Sot 14:11 Te gjitha: ''prona në shitje Shqipëri dhe Kosovë''. E mërparshme. Ne shitje Mobiluar. Shitet Banese prane detit ne Sarande Shqipëri. 71,000€. Dhoma: 3. Banjë: 1. Ne shitje Mobiluar. Super Hyrje, Super OKAZION

Shitet apartament 2+1 ne qender. Apartamenti eshte i organizuar ne 2dhoma gjumi, sallon, koridor, tualet, ballkon dhe dhome garderobe. Ndodhet 38,000 € Vile 2 kateshe per shitje ne nje kompleks rezidencial vilash ne Lunder , (TRS-917-31a) Në Shitje 917-31a 399.000 €. Vile 2-kateshe per shitje ne Lunder, Tirane. Vila shtrihet ne nje truall prej 302 m2, me siperfaqe ndertimi 188m2. Hapesirat jane te shfrytezuara mjaft. Shitet shtëpi private + truall në lagjen Sheq i Madh, Fier. Ka një sipërfaqe totale trualli prej 441.6 m² nga të cilat 141.6 m² ndërtes. Shtëpia ka baçe dhe tarac të shfrytëzueshme dhe me prespektivë për 3 kate shtesë. Shtëpia dispononë çerifikatë pronësie. Shitet me një çmim prej: 70'000 euro/total. Për më shumë informacione ose [ Apartament ne shitje 2+1,ne lagjen Kastriot,kati 4 banim pallat i ri me ashensor Organizimi : Apartamenti eshte i organizuar: • 2 Dhoma Gjumi • 1 Tualet • 1 ballkon 1 sallon-kuzhine e perbashket. Apartamenti eshte i paisur me dokumentacion te rregullt hipotekor qertifikate.Hapsira eshte 85m2 e brendshme. Orentimi Perendi Toka ndodhet prane ''Kuzum Babas '' ne buze te rruges. Ka siperfaqe 466m2 dhe eshte e mbjelle pjeserisht me peme ulliri . Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me teper informacion apo nje shoqerim ne prone jeni te ftuar te na kontaktoni ne+355696352802 agjent Bruno Xhaferaj

Seminari ne Fier

Apartment / Banesa në shitje Fier MirLir

Magazina eshte vendi me profesional per Shpallje falas. Vetura ne shitje, Prona ne shitje, Prona me Qera, Veshmbathje ne shitje, Telefona ne shitje, Automjete tjera :: Shitore Online per Biznes Shitet vile dy kateshe ne qytetin e Fierit. Organizimi i viles behet ne: Kati i pare ka tre dyqane me nga 62 m2 dhe pjesa tjeter garazh dhe magazine. Kati i dyte eshte i ndare ne 2 hyrje banimi. Perkatesisht 3+1+ kuzhine gatimi, dhe1+1 dh kuzhine gatimi. Kati i dyte ka sip 236 m2 banim. Vila ka nje sip toke 505 m2 me bace oborr dhe 4-5 postparkimi pervec garazhit. Pjesa mbi dyqane eshte me. SHITET GARSIONERE NË QENDËR, SHËNGJIN. Apartamenti me sipërfaqe prej 42 m2, organizohet në një dhomë të arreduar me të gjitha kushtet e nevojshme për një shtëpi pushimi dhe nje tualet. Ndodhet në katin e 3-të të banimit, në një kompleks të ri të ndërtuar vitet e fundit.Prona zotëron dokumentacion të rregullt hipotekor.Ofrohet në shitje për [

fugon ne Shitje Njoftimet ne MerrJep

Shitet tokë arë në Pishë, Fier. Toka ka një sipërfaqe totale prej 4904 m² me çertifikatë pronësie.Është e përshtatshme për ç'do lloj aktiviteti bujqësor.Shitet me një çmim prej 5 000 000 lekë / total (i negociueshëm). Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë, na kontaktoni: +355 69 703 2247 Vendodhja: Fier. ID: 254. Cmimi: Euro €200. Jepen me qera hyrjet - apartamente - vila private. Qera - Apartament,pallat te shkolla muzikes ( 200 mije leke ) Qera - Vile private hyrja 2+1 kati dyte ( 250€ ) Qera - Vile private hyrja 3+1 kgati trete me verande ( 350€ ) Qera - Vila 1400m ( 800€ ) Ndertesa eshte 3 katëshe

Makina Ngarkuese Tërheqëse Ndërtimi, në shitj

Troje ne Shitje Kavajë, #Shitet Shtepi + Truall ne Golem Siperfaqja >Shtepi 110m2 >Toke 1500m2 Disponon uje te pishem dhe elektricitet Ofr.. Atlas Mills sh.p.k kerkon te punesoje Agjent Shitje ne terren per qarkun Tirane. Kerkesat: Te jete i afte dhe i gatshem te punoje ne grup. Preferohet te kete eksperience pune ne kete fushe. Te kete aftesi te mira komunikuese, negociuese dhe bindese. Te jete i besueshem dhe i pergjegjshem per te permbushur detyrimet e punes [ Shtepi & Dyqane me Qera ose per Shitje - FIER. 1,689 likes · 9 talking about this. Shtepi dhe dyqane me QERA ose per SHITJE ne Fier. Apartament 1+1 ne shitje ne Ali Dem ne Tirane. 1 Ali Demi / Tregu Elektrik, Rruga Ali Demi, Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania. 54.000€ Apartamenti ndodhet ne katin e 5ste.Eshte i mbuluar me tarace.Apartamenti eshte i (pa)rikonstruktuar. Adresa Adresa:: Korce,Lagja 8, Prane shkolles Irakli Terova

Shitje BlerjeReklamat Shqiptare, njoftime, reklama, shpallje, marketing